viagra suomi cialis kopen viagra pillen cialis prijs kamagra bestellen priligy bestellen viagra bestellen viagra pil levitra kopen kamagra oral jelly viagra apotheek cialis kopen viagra prijs viagra pris viagra billigt cialis pris cialis billigt kamagra pris kamagra gel cialis sverige viagra sverige

   ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ

«Αύγουστος 2017»
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
31123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031123
45678910

Εκλογές 2014


Έρευνα για τις δεξιότητες των ενηλίκων


Κέντρα διά βίου μάθησης





Ευρωπαϊκή Κάρτα Νέων

Δηλώσεις Περιουσιακής Κατάστασης  & Δηλώσεις Οικονομικών Συμφερόντων για το Οικ. Έτος 2015
(για την περιουσιακή κατάσταση από 1/1/2014 έως 31/12/2014)

Δήμαρχος
Ψαθάς Γεώργιος

Αντιδήμαρχοι
Κιαπέκος Νικόλαος
Κορώνης Πέτρος
Ματράκας Παναγιώτης
Ράζος Ιωάννης
Χασάνδρας Νικόλαος (από 1/9/2014 έως 8/7/2015)

Μέλη Οικονομικής Επιτροπής
Τακτικά  Μέλη:
Ψαθάς Γεώργιος - Πρόεδρος (βλ. ως άνω)
Ακριτίδη Παναγιώτα
Κουλοχέρης Ανδρέας
Ματράκας Παναγιώτης (βλ. ως άνω)
Ράζος Ιωάννης (βλ. ως άνω)
Τζάθα Γεωργία
Χασάνδρας Νικόλαος (βλ. ως άνω)

Αναπληρωματικά Μέλη
:
Καλαβρής Κωνσταντίνος
Κοντογιάννης Δημήτριος
Μουρτζιλάκης Στέργιος
Λάμπρου Γεώργιος
Λαφαζάνης Γεώργιος


Μέλη Επιτροπής Ποιότητας Ζωής
Τακτικά Μέλη:
Ματράκας Παναγιώτης - Πρόεδρος (βλ. ως άνω)
Βασιλείου-Γλυκού Μαρία
Γάτος Απόστολος
Καλαβρής Κωνσταντίνος
Κεραμιδάς Ανάργυρος
Σπαθής Αντώνιος
Τσόκος Ηρακλής

Αναπληρωματικά Μέλη
:
Μιχελής Αντώνιος
Μουρτζιλάκης Στέργιος (βλ. ως άνω)
Τζάθα Γεωργία (βλ. ως άνω)


Υπόχρεοι Προηγούμενου Έτους
Μπουροδήμος Ιωάννης (τ. Δήμαρχος)

Μελά Βάσω (πρώην μέλος Οικονομικής Επιτροπής)


Δηλώσεις Περιουσιακής Κατάστασης Έτους 2014
(για την περιουσιακή κατάσταση από 1/1/2013 έως 31/12/2013)

Δήμαρχος
Μπουροδήμος Ιωάννης

Πρόεδρος Δ.Σ.

Τσατσαρώνης Ιωάννης

Αντιδήμαρχοι
Λάμπρου Γεώργιος
Λαφαζάνης Γεώργιος
Μάλλιαρης Αθανάσιος
Παράκατης Απόστολος
Πολυζώης Κωνσταντίνος

Μέλη Οικονομικής Επιτροπής
Μπουροδήμος Ιωάννης - Πρόεδρος (βλ. ως άνω)
Κούκουρας Νικόλαος
Μελά Βάσω
Μπαρσάκης Βασίλειος
Μυλωνάς Ελευθέριος
Παράκατης Απόστολος (βλ. ως άνω)
Χασάνδρας Νικόλαος

Μέλη Επιτροπής Ποιότητας Ζωής
Λαφαζάνης Γεώργιος - Πρόεδρος
Κουλοχέρης Ανδρέας
Λάμπρου Γεώργιος (βλ. ως άνω)
Μάλλιαρης Αθανάσιος (βλ. ως άνω)
Ράζος Ιωάννης
Σταθάκης Ιωάννης
Χασάνδρας Νικόλαο
ς (βλ. ως άνω)


Δηλώσεις Περιουσιακής Κατάστασης Έτους 2013
(για την περιουσιακή κατάσταση από 1/1/2012 έως 31/12/2012)

Δήμαρχος
Μπουροδήμος Ιωάννης

Πρόεδρος Δ.Σ.
Τσατσαρώνης Ιωάννης

Αντιδήμαρχοι
Παράκατης Απόστολος
Μάλλιαρης Αθανάσιος
Λάμπρου Γεώργιος
Λαφαζάνης Γεώργιος
Κουλοχέρης Ανδρέας

Μέλη Οικονομικής Επιτροπής
Μπουροδήμος Ιωάννης - Πρόεδρος (βλ. ως άνω)
Παράκατης Απόστολος
Μελά Βάσω
Μπαρσάκης Βασίλειος
Κούκουρας Νικόλαος
Χασάνδρας Νικόλαος
Μυλωνάς Ελευθέριος

Μέλη Επιτροπής Ποιότητας Ζωής
Λαφαζάνης Γεώργιος - Πρόεδρος
Κουλοχέρης Ανδρέας (βλ. ως άνω)
Λάμπρου Γεώργιος (βλ. ως άνω)
Μάλλιαρης Αθανάσιος
Σιλιβάκος Ιωάννης (έως 15/11/2013)
(για το οικ. έτος 2014)
Σταθάκης Ιωάννης (από 15/11/2013)
Ράζος Ιωάννης
Χασάνδρας Νικόλαος (βλ. ως άνω)


Δηλώσεις Περιουσιακής Κατάστασης Έτους 2012
(για την περιουσιακή κατάσταση από 1/1/2011 έως 31/12/2011)

Δήμαρχος
Μπουροδήμος Ιωάννης

Αντιδήμαρχοι
Κοντάκης Νικόλαος
Λάμπρου Γεώργιος
Λαφαζάνης Γεώργιος
Λύρας Ελευθέριος
(για το οικ. έτος 2013)
Μάλλιαρης Αθανάσιος

Πρόεδρος Δημοτικού Συμβουλίου
Τσατσαρώνης Ιωάννης

Μέλη Οικονομικής Επιτροπής
Μπουροδήμος Ιωάννης - Πρόεδρος (βλ. ως άνω)
Κούκουρας Νικόλαος
Κουλοχέρης Ανδρέας
Μάλλιαρης Αθανάσιος
Μυλωνάς Ελευθέριος
Πολυζώης Κωνσταντίνος
Χασάνδρας Νικόλαος

Μέλη Επιτροπής Ποιότητας Ζωής
Λαφαζάνης Γεώργιος - Πρόεδρος
Κοντάκης Νικόλαος
Λύρας Ελευθέριος
Μελά Βάσω
Ντούρμας Γεώργιος
Ράζος Ιωάννης
Σιλιβάκος Ιωάννης


Δηλώσεις Περιουσιακής Κατάστασης Έτους 2011

Δήμαρχος
Μπουροδήμος Ιωάννης

Αντιδήμαρχοι
Κατσίκα-Λαφαζάνη Ανθούλα
Λάμπρου Γεώργιος
Λαφαζάνης Γεώργιος
Μπαρσάκης Βασίλειος
Παράκατης Απόστολος

Πρόεδρος Δημοτικού Συμβουλίου
Τσατσαρώνης Ιωάννης

Μέλη Οικονομικής Επιτροπής
Μπουροδήμος Ιωάννης - Πρόεδρος (βλ. ως άνω)
Κούκουρας Νικόλαος
Κουλοχέρης Ανδρέας
Μάλλιαρης Αθανάσιος
Μυλωνάς Ελευθέριος
Πολυζώης Κωνσταντίνος
Χασάνδρας Νικόλαος

Μέλη Επιτροπής Ποιότητας Ζωής
Λαφαζάνης Γεώργιος - Πρόεδρος (βλ. ως άνω)
Κοντάκης Νικόλαος
Λύρας Ελευθέριος
Μελά Βάσω
Ντούρμας Γεώργιος
Ράζος Ιωάννης
Σιλιβάκος Ιωάννης